SİGORTA

SİGORTA, CİDDİ İŞTİR. HEM ARACINIZ HEM DE SİZİN İÇİN

25 yıldır hizmet vermekte olan firmamız sektörün büyük şirketlerinde olan Anadolu, AXA, Allianz, Ak, Mapfre, Ergo, Liberty ve Groupama Sigorta acenteliğini yürütmektedir. Acenteliğini yürüttüğümüz 8 büyük şirket ile en geniş teminatları en uygun fiyatlarla karşılaştırmalı olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Kurumsal yapımız, tecrübeli kadromuz ve güçlü şirket acenteliklerimiz ile sigortaya ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız.

ACENTELİKLERİMİZ

BİREYSEL ÜRÜNLERİMİZ

1. Sağlık Sigortası

Beklenmedik bir kaza ve hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin yanında her türlü tanı ve tedavi giderlerinizi seçmiş olduğunuz limitler ile karşılıyoruz.

2. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Anlaşmalı özel hastanelerde alacağınız hizmetlerde Genel Sağlık Sigortanız dışında ödemeniz gereken fark ücretlerini karşılıyoruz.

3. Seyahat Sağlık Sigortası

Yurtdışı seyahatlerinizde yaşayabileceğiniz sağlık sorunlarında oluşacak giderlerinizi seçeceğiniz limitlerle güvence altına alıyoruz.

4. Ferdi Kaza Sigortası

Beklenmedik olaylarda uğrayabileceğiniz bedensel zararları teminat altına alıyoruz. Seçeceğiniz limitler ile sürekli sakatlık, tedavi masrafları vefat gibi durumlarda tarafınıza veya ailenize ödeme yapılmaktadır.

EVİNİZ İÇİN

1. Konut Sigortası

Yangın, deprem, hırsızlık, elektrik, su, cam kırılması gibi hasarlarda eşyanızı ve binanızı güvence altına alıyoruz. Ayrıca konut sigortası ile çilingir, elektirik tesisatı ve su tesisatı hizmetlerimizi ücretsiz olarak sunmaktayız.

2. DASK

Zorunlu deprem sigortası ile deprem ve deprem sonucu meydana gelebilecek yangın infilak gibi hasarlarda binanızı güvence altına almaktayız.

İŞYERİNİZ İÇİN

1. İşyeri Sigortası

İşyeri sigortası ile binanızı, emteanızı ve her türlü muhteviyatınızı yangın, hırsızlık, elektirik hasarı ve su hasarı gibi daha bir çok riske karşı en geniş kapsamlarda güvence altına alıyoruz.

2. All - Risk Sigorta

İnşaat projelerinde inşaatın başladığı ilk andan proje tamamlanıncaya kadar geçen sürede oluşabilecek hasarları belirleyeceğiniz bedeller ile teminat altına alıyoruz.

3. Nakliyat Sigortası

Kamyon, gemi, uçak, tren gibi araçlar ile taşınan ürünün bir kaza veya bir olaya bağlı uğrayacağınız maddi zararları karşılamaktayız.

4. Mesleki Sorumluluk Sigortası

Mesleki faaliyetlerinizi uygulamanız esnasında hata ve ihmaller nedeniyle meydana gelebilecek maddi zararları teminat altına almaktayız.

ARACINIZ İÇİN

1. Kasko

Aracınızın başına gelebilecek hasarlarda oluşabilecek tüm risklere karşı en geniş teminatlarda aracınızı güvence altına alıyoruz. Ayrıca Kasko Sigortanız ile aracın kullanılmaz hale geldiği durumlarda yedek araç, çekici gibi hizmetlerin yanında cam kırılması, anahtar kaybı gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

2. Trafik Sigortası

Trafik sigortası ile karşı tarafa vereceğiniz maddi ve bedeni zararlar teminat altına alınmaktadır.

ACENTELİKLERİMİZ

Sigorta sektörünün öncü ve güvenilir şirketlerinden Anadolu, AXA, Allianz, Ak, Mapfre, Ergo, Liberty ve Groupama Sigorta'nın yetkili acentesi olarak çalışan acenteliğimiz, geniş ürün yelpazesiyle değerlerini güvence altına almak isteyenlere profesyonel sigortacılık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

MARKASI, GÜVEN OLANLARIN TERCİHİ

Tüm sigorta talepleriniz için formu doldurmanız yeterli. İlgili personelimiz ilk fırsatta sizi arayacaktır.

Başvuru Formu

ASAL OTOMOTİV HER ZAMAN YANINIZDA

Online Test Sürüşü Randevusu

Test araçlarımız ile muhteşem bir deneyime hazır mısınız?

Online Servis Randevusu

Servis randevunuzu alın en önce sizin aracınız mutlu olsun.

Online REWAX/Oto Koruma Randevusu

REWAX Oto koruma ile aracınıza ışıl ışıl bir görünüm ve değer katın.

Aksesuar

Test araçlarımız ile muhteşem bir deneyime hazır mısınız?

Fotoğraf Galerisi

Servis randevunuzu alın en önce sizin aracınız mutlu olsun.

Bizi Sosyal Medyada takip edin.

Tüm kampanyalardan anında haberdar olun.