img
HAKKIMIZDA
Asal Şirketler Grubu, 1966 yılından bu yana Otomotiv, Akaryakıt, Turizm, İnşaat ve Sigorta sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Şirket, ticari faaliyetlerini sürdürmekte ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Asal Otomotiv’in ilk adımı 1986-1989 yılları arasında Samsun’da Fiat traktörleri yetkili satıcılığı yaparak atılmıştır. Daha sonra 1989-1996 yılları arasında Renault Mais yetkili satıcılığı yaparak otomotiv sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Şirket, 1992-2002 yılları arasında Ankara’da Mercedes Benz-Koluman Holding tali bayiliği de yapmıştır.

Asal Otomotiv, sektördeki başarılı çalışmaları sayesinde Nissan markasının yetkili satıcılığını 1997 yılında almıştır. 2007 yılında ise Suzuki markasının yetkili satıcılığına başlamıştır. Bunun yanı sıra, 2009 yılında Skoda markasının yetkili satıcılığı da Asal Otomotiv bünyesine katılmıştır. Son olarak, 2012 yılında Kia markasının yetkili satıcılığı da şirketin portföyüne eklenmiştir.

Asal Otomotiv, yıllar içinde edindiği deneyim ve tecrübeler sayesinde müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Otomotiv sektöründeki yetkili satıcılıkları ve uzman ekibiyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Markalarımız

Samsun’da otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından Asal Otomotiv, sektörde 57. yılını kutluyor. Asal Otomotiv 57. yılında Samsun ve Ankara’da başlattığı yatırımlarla da büyümeye devam ediyor.

img

1934 yılında Jidosha-Seizo co. ve Nihon Sangyo Co.ltd. şirketleri birleşerek Ni-san adını alır. 1 Haziran 1934’te şirketin adı Nissan Motor Co. Ltd. olur.

Geleneksel olarak Nis san Dürüst samuray demektir ve görevi, verilen emaneti ve görevi canının son noktasına kadar korumak ve güvenliği sağlamadan can vermemektir. Bu yüzden Nissan Made in Japan olan modeller daha uzun ömürlü motor ve şase yapısına sahiptir.

img
img

Škoda Auto, Çek otomobil üreticisi, en eski otomobil üreticilerinden biridir. 1991’de Volkswagen Grubu tarafından satın alındı. Şirket 1895 yılında Laurin & Klement adlı aile şirketinde çalışan 2 kişinin bisiklet yapmak üzere ortaklık kurmaları ile kuruldu.

1899’da motosiklet, 6 yıl sonra da araba üretmeye başladılar. Fabrikası Mlada Boleslav kentinde bulunmaktadır. “Škoda” Çekçede “hasar” anlamına gelmektedir.

img
img

MG (Morris Garages), 1924'ten 2005'e kadar spor arabaları üreten Britanyalı otomotiv markası. İki kapılı üstü açık spor arabalarıyla tanınır.

Temmuz 2005`te Çinli Nanjing Otomobil Grubu MG ismini ve üretim tesislerini satın aldı.Aynı zamanda "MG" isim hakkını ve fabrikayı satın alan 2. Çin firması olan Nanjing de NAC MG ismi ile hem Çin'de hem de İngiltere'de üretim çalışmalarına başladı.

img
img

Suzuki Motor Anonim Şirketi, birçok farklı türde araç üreten Japon otomotiv üreticisi.

Suzuki'nin Dünya'nın en büyük otomobil üreticilerinden biri haline gelmesi 100 yıldan uzun bir zamanda gerçekleşmiştir. Bu yıllarda şirket, kendisini tercih edenlerin ve kendisine güvenenlerin günlük yaşamlarını önemli ölçüde kolaylaştıran yenilikçi teknolojiler ve kaliteli otomobil modelleri sunarak kendisine görülen değere layık olduğunu ispatlamıştır.

img

Ödüllerimiz

2017 yılında 3 marka ve Asal ikinci el olarak 2863 adet araç sattık Ikinciel ortalama aylık satış adetimiz 75 adet araç olup yıl boyunca toplamda 899 adet araç satısı gerçeklestirdik.

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
ASAL PLAZA
2017 yılında 3 marka ve Asal ikinci el olarak 2863 adet araç sattık Ikinci el ortalama aylık satış adetimiz 75 adet araç olup yıl boyunca toplamda 899 adet araç satısı gerçeklestirdik.
img

Markalarımız

Samsun’da otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından Asal Otomotiv, sektörde 57. yılını kutluyor. Asal Otomotiv 57. yılında Samsun ve Ankara’da başlattığı yatırımlarla da büyümeye devam ediyor.

  • img
  • img
  • img
  • img
img
img
img
img

Yeni Reklam
Filmimiz Yayında

Yeni Reklam Filmimiz ile Otomobil Reklamcılığının Geleceğini Deneyimlemeye Hazır Olun…

Asal Otomotiv’in en yeni reklam filmi ile otomobillerin geleceğini deneyimleyin. Birinci şahıs sürüş perspektiflerinden hayali arabadan arabaya konuşmalara kadar, bu filmi canlandıran gelişmiş görsel efektler ve ustalıkla hazırlanmış müziklerle büyüleneceksiniz. En yeni otomotiv filmlerini takdir etmenin Asal Otomotiv’in reklam filminden daha iyi bir yolu yok!

REKLAM FİLMİNİ İZLE

imgimgimgimg

Biz Sizi Arayalım
Kampanyalarımız ve işlem sonrası hizmetlerimiz hakkında Bilgi almak için sizi aramak için formu doldurabilirsiniz. istediğiniz bilgiye ulaşmak için yanınızda Sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.
GERİ DÖN

MODELLER

Güçlü ve gösterişli tasarımlarıyla Nissan araç modelleri arasından seçiminizi yapın.

GERİ DÖN

MODELLER

Güçlü ve gösterişli tasarımlarıyla Škoda araç modelleri arasından seçiminizi yapın.

GERİ DÖN

MODELLER

Güçlü ve gösterişli tasarımlarıyla MG araç modelleri arasından seçiminizi yapın.

GERİ DÖN

MODELLER

Güçlü ve gösterişli tasarımlarıyla Suzuki araç modelleri arasından seçiminizi yapın.