Sigorta Talep Formu
Türkiye'nin önde gelen sigorta şirket ürünlerini, en uygun fiyat tekliflerini görmek ve satın almak için lütfen formu doldurunuz.
ASAL PLAZA
2017 yılında 3 marka ve Asal ikinci el olarak 2863 adet araç sattık Ikinci el ortalama aylık satış adetimiz 75 adet araç olup yıl boyunca toplamda 899 adet araç satısı gerçeklestirdik.
img

Ödüllerimiz

2017 yılında 3 marka ve Asal ikinci el olarak 2863 adet araç sattık Ikinciel ortalama aylık satış adetimiz 75 adet araç olup yıl boyunca toplamda 899 adet araç satısı gerçeklestirdik.

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Yeni Reklam
Filmimiz Yayında

Yeni Reklam Filmimiz ile Otomobil Reklamcılığının Geleceğini Deneyimlemeye Hazır Olun…

Asal Otomotiv’in en yeni reklam filmi ile otomobillerin geleceğini deneyimleyin. Birinci şahıs sürüş perspektiflerinden hayali arabadan arabaya konuşmalara kadar, bu filmi canlandıran gelişmiş görsel efektler ve ustalıkla hazırlanmış müziklerle büyüleneceksiniz. En yeni otomotiv filmlerini takdir etmenin Asal Otomotiv’in reklam filminden daha iyi bir yolu yok!

REKLAM FİLMİNİ İZLE

imgimgimgimg

Biz Sizi Arayalım
Kampanyalarımız ve işlem sonrası hizmetlerimiz hakkında Bilgi almak için sizi aramak için formu doldurabilirsiniz. istediğiniz bilgiye ulaşmak için yanınızda Sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.
GERİ DÖN

MODELLER

Güçlü ve gösterişli tasarımlarıyla Nissan araç modelleri arasından seçiminizi yapın.

GERİ DÖN

MODELLER

Güçlü ve gösterişli tasarımlarıyla Škoda araç modelleri arasından seçiminizi yapın.

GERİ DÖN

MODELLER

Güçlü ve gösterişli tasarımlarıyla MG araç modelleri arasından seçiminizi yapın.

GERİ DÖN

MODELLER

Güçlü ve gösterişli tasarımlarıyla Suzuki araç modelleri arasından seçiminizi yapın.